" Mersin'in tek resmi eğitim kurumu "

REFERANSLARIMIZ

 BÜŞRA ÜLKER - İÇ MİMAR
Hem eğlenip hem de öğrenebileceğiniz güzel bir aile ortamı.
FADİME KARTAL - İNŞAAT TEKNİKERİ

Akıl, eğitim yoluyla işlenebilen bir cevherdir. Bu cevherin kullanılmasında " eğitim " önemli bir araçtır. İyi bir eğitime, MEK AKADEMİ gibi tecrübeli eğitmen kadrosuyla başarılı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

GÖKHAN ÇELİK - YÜKSEK MİMAR 

EKREM YAZGAN - MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

Mek Akademi düşünçelerinizi somutlaştırabileceğiniz ve ifade gücünüzü artırabileceğiz bir yerdir. Mimarlık öğrencisi olarak en büyük zorluklarımızdan birisi yaptıklarımızı ve hayal ettiklerimizi karşı tarafa aktarmak, ifade etmek derdimizi anlatmaktır. Bunun için Mek Akademi diyorum. 3ds max kursu ve Lumion kursu aldım, çok memnun kaldım.

MEHMET EMİN BEYTULLAH ÖZTOPRAK

Özel sektör / Muhasebe ve Finans

Hergün gelişen teknolojik dünyaya ayak uydurmamız için talep gören mesleklerin eğitimini doğru ve güvenilir bir şekilde sağlayan bir eğitim kurumu. Aldığım eğitimden son derece memnun kaldım. Sonrasındaki süreçte de destekçiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

DİLEK TOPÇU - İÇ MİMAR

Mek Akademi'de Autocad ve 3D max eğitimi aldım. Şemsi Hoca ve Özgür Hoca'nın anlatımları çak iyi. Hem eğitim verip hem de piyasada iş yapan insanlar olmaları bizler için iyi bir şans. Elit bir ortamda eğitim almak istiyorsanız bende Mek Akademi'yi seçmelisiniz.

KÜRŞAT YAVUZ - İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

Yaklaşık 3 ay boyunca Mek Akademi'de eğitim gördüm. Eğitim sürecsince gerek samimi ortam gerekse kaliteli eğitimden oldukça memnun kaldım. Eğitim sonunda aldığım sertifika ile özel kurumlarda rahatlıkla iş imkanı bulabildim. Bu nedenle Mek Akademi'ye teşekkürlerimi sunuyorum :)

YUSUF ÖZDİKER – MİMAR 
Bulunduğum MEK Akademi’de 3 aylık bir süreçte 3D Max eğitimi alıp, mimarlık mesleğime büyük bir katkı sağladım. Gerek eğitim gerek akademik kadro olarak ilgi ve alakalarına tekrardan teşekkür ediyor, memnuniyetimi iletiyorum.
KEZBAN KARADENİZ US – EV HANIMI
Mek Akademi’de Corel Draw ve Photoshop öğrendim. Derslerden keyif aldım. Ders öğretmenleri engin bilgilerinden sakınmadılar, en detaylı bilgileriyle derslerimizi tamamladık. MEK Akademi ailesine teşekkür ederim.
ESRA KARAKAŞ – MİMAR
Şemsi Hoca’dan Diyarbakır Mimarlar Odası’nda 3Ds Max kursu aldım. Aldığım kurstan memnum kaldım.
DAVUT ERNEZ – GRAFİKER/3D MODELLEMECİSİ
Şemsi hoca iyi bir eğitmen olmakla beraber iyi bir arkadaş da oldu.Aynı zamanda beraber geçirdiğimiz kurs süresince kendisinden bize aktarmış olduğu bilgiler sayesinde şu anda ikinci bir mesleğim var. :) Kendini tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Allah ondan razı olsun, Allah yolunu bahtını açık etsin.
SERAP ÖZDİKER - İÇ MİMAR 
3D Studio Max kursu aldım. Zor bir program. Tecrübeli ve güzel anlatım şekli ile çok kolay, eğlenceli bir hale dönüştü.
EMRE SAK - ÖGRENCİ 
Autocad ve 3D max eğitimi aldım. İleri seviye bilgiler ile sektörde birçok firmaya başvuru yaparak iş hayatına başlayacağım.
VOLKAN BASTACIOĞLU - TEKNİKER 
Mek Akademi açılmadan önce Şemsi Hocadan Autocad eğitimi aldım. Bu eğitim kurumunun açılması Mersin için büyük bir adımdır.
RONAY SUCİ - MİMARLIK ÖGRENCİSİ 
Toros Üniversitesinde mimarlık okuyorum. Okulda görmediğim konuları burada hızlı ve akıcı şekilde görüp öğrendim.
 SERDAR ÇİMEN - MAKİNA MÜHENDİSİ 
Hocam ben size nedesem az,bunları benim adıma iletirsiniz Hocam o zaman;Mek akademi ailesinden Autocad ve solid kursu aldım,çok iyi bir eğitim verdiler,geri bildirimler çok iyiydi,özellikle işin ustası, iyi bir eğitimci olan erhan hocama ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler 
 BİLAL SÜZER - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ 
Çok değerli zat-ı muhterem Erhan Şimşek hocamla ilgili eğitime söyleyecek kelime yoktur zaten. Eğitimi hakkında ne söylesem değerini karşılamaz. Vermiş olduğu kitapçığa çalışıp uygulamaları birebir yapanlar zaten böyle bir eğitimi başka hiçbir yerde alamayacagını anlar. Bana bir eğitimciden çok daha fazlasını verdi. Benim 5 tane öz abim var. Erhan hocam da 6.sı diyebilirim. Değerli Mek akademi çalışanlarının hepsinin üzerimde ayrı ayrı emeği vardır bu noktaya gelmemde. Özellikle Erhan hocama, Şemsi hocama ve Cesur hocama bana kattıklarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Evimdeki rahatlığı bana hissettirdikleri için Mek Akademi çalışanlarına da teşekkürü bir borç bilirim. 
 YAREN DENİZ - MİMARLIK ÖĞRENCİSİ
Mek akademiye ilk mimari programımı öğrenmek icin geldim ilk baslangıcım değerli erhan hocamla oldu keyifli ders saatleriyle Autocad programını kısa sürede öğrendim. Erhan hocamın emeği cok büyük her derse geldiğimde bizi düşünerek önceki dersin de kısa süreli tekrarını yapıp hem eskiyi hatırlamamıza hemde yeni öğrenecegimiz komutları iyi anlamamıza yardımcı oldu bu konuda erhan hocama teşekkür ederim cok keyifli bir öğrenme süreciydi. Mek akademiyede ilgi ve  samimiyetinden ötürü teşekkürler.
 ORHAN KAYA - AKYÜZLER ALÜMİNYUM PERSONELİ 
iyki mek akademi kursunu secmisim hayatimda cok buyuk deyisikler oldu is hayatimda basarili oldum basarimi erhan hocama borcluyum iyi bir ogretici mek akademiyi secdigim icin cok sansliyim iyki varsiniz erhan hocam saygilar
 MERVE DAŞ - YAPI DENETİM UZMANI 
Değerli hocam Erhan Şimşek ve şemsi hocalarimizin bizlere kattığı kaliteli eğitim ve eğlenceli vakitler sayesinde Bir bütün olarak eğitim vermektedir mek akademiye sonsuz teşekkürler
 NİHAL BAYINDIR 
Autocad program Kursu için görüşmeye daha ilk gittiğimde karşılaştığım sıcak karşılamayla doğru eğitimi alacağım yer burası diyip kayıt olmaya karar verdim.Erhan hocam ise bugüne kadar gördüğüm en mükemmel hocaydı;başlarda Korkmama rağmen autocadin kolay ve ne kadar eğlenceli olduğunu bana kendine özel anlatımıyla kolay bir kursa çevirdi.Her daim saat farketmeden bilgilerini aktarmasıyla profesyonel bir öğreticiydi.
  KAAN ASLAN - MAKİNA MÜHENDİSİ 
Günümüzde aile veya arkadaş ortamını hissetiremeyen birçok eğitim kurumu bulunmakta fakat Mek Akademi bu durumu tamamiyle geride bırakıp öğrencilerle ikili ilişkilerini güzel bir şekilde kuruyor. Aile ortamında geçen derslerin ve ders sonrası sohbetlere halen hasret duymaktayım.
  EZGİ ÖZTÜRK - İNŞAAT TEKNİKERİ 
Merhaba hocam egitimim bittikten sonra yaptigim cizimlerde herhangi bir aksaklık olmadan cizebiliyorum. Düşündüğünüz ve sordugunuz icin cok tesekkur ederim. Egitimim sizin sayenizde basari ile sonuclandi. Egitim kaliteniz ve ogrencilerinize yaklaşımınız, sabrınız icin tesekkur ediyorum
  ALİ DİLEK - MAKİNA TEKNİKERİ 
Ne sizde ne de diğer hocalarda bi sıkıntı görmedim Cesur hoca olsun Şems'i hoca olsun Allah razı olsun çok yardımcı oldular maddi manevi tabi sizin yeriniz ayrı derslerde anlattıklarınızdan herhangi bir sıkıntı yok herşey gayet güzeldi bazen tek tük oluyor onlarıda size sorarak hallediyorum
  DAMLA KANDAK - TOROS ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİSİ 
Merhaba Erhan hocam. Mek akademi gerçekten çok iyi.Erhan hocam sizin Autocad dersini işleyişinizde gayet profesyonel ve anlaşır. Size ve Mek akademiye teşekkür ediyorum.
SÜLEYMAN ŞAHİN 
Genelde yurt dışında çalışıyorum. Aldığım eğitimin kalitesi yurt dışına çıkınca anladımki mek akademi internationel eğitim veriyor.
PIRIL GÜRIŞIK  
Aldığım eğitim okul sonrası işime çok yaradı. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.
EZGİ GÖKTAÇ  
Mek akademide derslerimiz çok verimli geçti. Bilgilerim üst seviyeye çıktı. Mersin'de tek eğitim kurumu...
MEHMET KUBİLAY KAYHAN  
Değerli hocama çok teşekkür ediyorum. Mek akademi eğitim kalitesi üst seviyede. Bire bir eğitim ve derslikler çok iyi. Herkese tavsiye ederim.
ALİ MEMİŞ  
Şemsi hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Yazacak o kadar çok şey varki. Çok bilgili ve bana yol gösterici oldu.
MİRAÇ TOPAL  
Mimari eğitim için gerekli Autocad , 3d max , Photoshop programlarını ararken mek akademiyi buldum. Eğitim bittikten sonra sorularıma tüm içtenlikle cevap buldum.
ONUR AĞTÜRK  
Üniversitede bilgisayar yazılım bölümü okudum. Yeni açtığım reklam ajansı için corel draw ve photoshop çok lazım oluyordu. Babamda mek akademiden eğitim almıştı. Bende kendimi geliştirmek için eğitim aldım. En doğru karar olduğunu şimdiki işlerimde anlıyorum.
GÖNÜL TOPÇU 
Öncelikle tüm mek akademiye selamlar. Ne yorum yapacağımı bilemedim. Eğitim çok verimli oldu. Hocalarım çok iyisiniz.
ŞEHNAZ KELEBEK 
Eğitim kurumu araştırırken arkadaş tavsiye etti. Çizim uygulamaları , eğitim videoları , derslerin anlatımları anlaşılır şekilde olduğu için hemen programı ögrendim.
TUĞBA ALTUNBAŞ 
Yorum yapmak gerekirse tüm çalışanlar güler yüzlü insanlar , ders aralarında hem gülüyorlar hemde güldürüyorlar. Eğitim için tüm güzel yorumları hakediyor. Başta Şemsi hocama ve çalışanlara başarılar diliyorum.
ECEHAN YAVUZEL 
Valla Yok böyle bir eğitim kurumu. Eğitim perfect , eğitim bitti haydi güle güle yok , Hocalar sektöre proje çiziyor , tüm gün eğitim veriyor , süper. daha ne olsun. Herkese selam
HAMZA ÖZTÜRKERİ 
İlk günden ders bitimine kadar hocamın anlatım şekli çok iyiydi. Umarım bizlere faydası olduğu gibi yeni öğrenci kardeşlerime de faydası olur.
ALPASLAN ŞİFAN 
İnşaat sektöründe mimari eğitim kursu aldım. Zaten biliyorum diye düşünürken çok daha fazla bilgiyi Şemsi Yener bana anlattı. İşlerimize çok yansıdı.
ECEM ERDAL 
Hocam ne derdimiz varsa hepsini çözdün. Üniversite gibi hissettim. Her zaman gelirim , kendinize iyi bakın.
CANSU KABAGÖZ 
Şimdi yorum mu yazalım. Benim tek söyleyeceğim gönül rahatlığıyla arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
FURKAN ÖZTÜRK 
Cnc kullanıyorum. Görselleştirme gerekiyordu. internete 3d max kursu yazdım. Hocam sizleri buldum. eğitim bittikten sonra bir çok yeni fikir aklıma geldi. Şemsi hocam da iş sahası oluşturacak. Hocam ne yapayım bizim işi  :))
ÖYKÜM ŞENER 
Üniversitede gördüğüm derslerin hepsini 3 ay gibi kısa zamanda görebildim. Ayrıca nezih bir eğitim kurumu.
SELÇUK DEĞİRMENCİ 
Yurtdışında çalışan biri olarak eğitim seviyesini anladım.  Evrensel hesaplama bilgilerini aldım. İşlerim kolaylaştı. İlgili bir eğitim kurumu.
MERİÇ SARIIŞIK 
Sizlerden eğitim aldığım için mutluyum. Doğru karar vermişim.
GİZEM ÜNAL 
Selam yorum yapacak olursam mersin'de böyle başarılı eğitim kurumu bizler için çok iyi her zaman sorularıma yanıt alıyorum.
HASAN ALİ GÜL 
Mek akademide eğitim aldım. Hocaların ders anlatımları ve arşiv paylaşımları çok işime yaradı.
YUSUF TEKİNTURHAN 
Şemsi hocam. Sayende işlerimizi hızlıca çizebiliyoruz. Yeni modern yapıları senden öğrendik.
UFKUM YÜKSEK  
Belediye çalıştığım için hızlıca proje okumak lazım. Bu konuda mek akademiyi tavsiye ettiler. Hocalarla konuşup derslere başladım. Eğitim bittiğinde hızlıca proje okuyabiliyordum.
YAĞMUR KİSEL 
Yorum yapmak gerekiyor galiba. hocalarım için en güzel düşünceleri paylaştım sayıyorum. Başarılı bir eğitim oldu.
MEHMET BARIŞ GÖZEN 
Eğitim kurumlarına olan düşüncelerimi mek akademi değiştirdi.
ARİF ÖZKAN
Reklam sektöründe bir çok program kullanıyorum. Müşterilerimize üç boyutlu çizimler ile sunum yapmak lazımdı. 3D max öğrenerek daha fazla müşteriye ulaşabiliyoruz.
 GİZEM BEDİROĞLU 
Eğitim sırasında verilen arşiv çok işime yaradı. konular hakkında bilgimi artırdı. arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. tüm mek akademi eğitmenlerine başarılar dilerim.
 YAĞMUR ŞAYAN 
Bir diplomayı alırken çok sevinmiştim. Birde aklımdaki çizimleri yaptığımda sevindim. Hocama çok teşekkür ederim
 ALİ BİRCAN ILIKSOY 
Üniversiteyi bitirdikten sonra 3d max programında ufak tefek eksiklerim vardı. Mek akademide aldığım eğitim sonrası istediğim gibi renderlar almaya başladım. Eğitim sürecinde hocama teşekkür ediyorum. Etüt derslerde bile aynı eğitim kalitesini sunuyordu.
 BAYRAM EMRE 
Farklı bir sektörde bulunmama rağmen 3d max programını merak ediyordum. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar eğitim alarak programın bana yeni bir sektör oluşturacağını gördüm. Arkadaşlarıma şiddetle tavsiye etmekteyim.
 DERYA BEŞTAŞ 
Mek akademi Mersin'de mimari alanda bilgi birikimi bir kurs yeri. Üniversite kalitesinde detaylı sonuç odaklı eğitim veriyorlar. Sektör için gerekli danışmanlık bilgilerini de hocalar paylaşıyor. Aradığınız program mek akademi de var ise kesin doğru seçim olacaktır.
 ELİF UĞURLU 
Üniversiteyi başarılı bir şekilde bitirdikten sonra bana yardımcı olacak programların eğitimlerini konusunda uzman eğitmenlerden alarak iş hayatına entegre ettim. Hem insani hem de bilgi paylaşımı konusunda çok iyi hocalar var.
 OSMAN KUTAY 
Eğitim için gerekli bilgileri hocalarımdan aldım. Aklımda olan sorulardan çok daha fazlasını hocalarım anlattı.
 İNCİ ÖZKAZANÇ 
Mek akademi eğitim kurumuna geldiğim andan itibaren bir ekip ruhu gördüm. Verilen kararların tecrübesi biz öğrencilere ışık tutuyor.
 SİNAN TOKSÖZ  
Okulum bittikten sonra mek akademi eğitim kurumu yoktu. Başka yerlerden eğitim almaya çalıştım. Fakat sonuca ulaşamadım. Mek akademi kurulunca dikkatlice araştırmaları yapıp hocalarla görüştüm. Eğitim almaya karar verdim.
 MUHAMMET ÖNER  
Sayın Mek akademi hocaları ve çalışanları başarılarınız devamını dilerim.
 HAKAN TAN  
Mek akademideki projelerde bana verilen görevleri uzmanlık alanımda başarılı şekilde bitirmenin gururu içerisindeyim. hocalarımla sürekli yeni projeler için konuşmaktayım. Bilgilerimi geliştirip tecrübelerimi artırıyorum.
 İBRAHİM CAN ÖKTEN  
Üniversitesi kalitesinde eğitim için Mersin'de tek eğitim kurumu.
 HALİL ÖZTOPRAK 
Makina Mühendisi olarak bir çok yenilikçi proje , araştırma ve geliştirme yapmaktayım. Çalışmaları görsel sunum için hazırlamam gerekiyor. Bu nedenle mek Akademideki sevgili hocam bana corel draw ve photoshop eğitimi verdi. Şuanda kendisiyle abi kardeş gibiyiz. başarılarının artmasıyla gönülden desteklemekteyim.
 CELAL HİKMET DİLEK  
Çizim programları sektörde büyük kolaylık sağlamaktadır. Önemli olan doğru eğitim kalitesini alabilmekte. Bunun için mek akademi tercih ettim.
 KADER ZENGER  
Ticari hayatta programlarda en ufak eksiklik olduğunda tıkanıp kalıyorsunuz. Bu nedenle bilgiye ulaşmak için hayatınızda bir kurum olması lazım. Tüm sorularım cevabını mek akademiden alabileceğimi biliyorum. Konu ne olursa olsun çok yardımseverler.
 DENİZ TÜRKOĞLU  
Mek akademideki eğitime arkadaşım ile beraber 3d max eğitimine geldim. Birebir eğitim kalitesinin aynısını alabildim. Yoğun bir tempoya olmama rağmen uzunca bir süre etüt dersleri ile bilgilerimi artırdım.
 DENİZ ÖZKAN 
Mek akademi'den eğitim aldıktan sonra programa olan hakimiyetim arttı. Komutları daha hızlı ve daha kolay kullanabiliyorum.
 ALİ SARIIŞIK 
Makina sektöründe müşterilerimiz görsel sunum istiyorlar. Öncelikle hocamdan hızlıca proje bilgilerini verip çizim yapmasını talep ediyordum. Sonra bende programı ögrenebilirim diye düşündüm. Hızlandırılmış eğitim ile çizimlerimi yapıyorum. Müşterilerim için görsel hazırlıyorum.
 YASEMİN YÜKSEL 
Almış olduğum eğitim çizim tekniğime çok faydalı oldu. Daha modern ve stilist görseller ve hesaplamalar yapabiliyorum. Hocalarım hangi programı seçmem gerektiğini güzel bir yol haritası göstererek belirlediler. Arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
FATMA TOKSOY 
Bilginin en önemli olduğu konu çizimleri görsel hale getirmekti. Bunu kısa sürede Mek Akademiden ders müfredatına uygun şekilde eğitimini aldım. Mimari olarak çok işime yaradı.
 OĞUZ KILINÇ 
İnşaat Teknikeri olarak Autocad programını anlatmaya gerek yok sanırım. En önemli parçası olduğunu sektörde herkes biliyordur. Basamak basamak gidildiğinde Mersin'de programın eğitimini veren başka bir özel kurum yok.  Eğitim kalitesinin üst seviyede olduğunu da anladım. 
 HALİL İBRAHİM KUŞKIRAN 
 İNCİ SELVİ 
 ÖMER ÖNDER ÖNER
 İBRAHİM KAŞ
 ALİ ÖZKAN
 AYŞE BAYAR
 EMİN LEYLAK
 ÖZLEM KILINÇ
 BUKET OĞUZ
 HÜSEYİN TUZSUZLAR
 ÖZCAN YILMAZ
 ARİF KAMIŞ
 SERKAN KÖRÜKÇÜ
 ÇAĞDAŞ ÇAĞMAN
 ARZU HALLAÇ
 OĞUZ GÜL
 SABİHA ERTEN ÖZCAN
 BİLAL BEKÇİ
 DUYGU TÜRK
 İBRAHİM HALİL HATİPOĞLU
 ESİN TÜMER
 ERHAN HAKKIBUDAKOĞLU
 BÜŞRA ÇELİK
 QERENFİL ALLAHVERDIYEVA
 İLHAN SEVEN
 ÇAĞDAŞ GÜZEL
 AYŞEGÜL SARIBAŞTANOĞLU
 CANSU KOCAOĞLU
 TEKİNALP ARSLAN
 HALİME BEYAZIT
 GÜLNUR ALOĞLU
 TUTKU YÜREKLİ
 GİZEM DERİNKÖK
 SAİM IŞIK
 EYLEM EMRE KELLECİ
 SELDA KAÇAN
 FERZAN BUKARLI
 ŞEYMA ERGÜN
 RIFAT ŞEN
 HASAN ŞENCAN
 TUĞBA DİNÇ
 MERVE BÜYÜKKOZ
 ERDAL CANCAN
 KÜBRA KÜN
 VEDAT TEKİN
 AYŞE ALAGÖZ
 FATİH ÖZMEN
 MEHMET AKINAY
 DOĞUKAN AYDOĞAN
 GÖKHAN ÇAĞLAR 
 EYÜP C. ASLAN
 MERT MEHMET GÜZEL
 MELİHA AKSU
 TAYBET ADIYAMAN
 SEVDA TOPRAK
 YAĞMUR YILMAZ
 ŞIRVAN DAŞ
 MUHSİNE SEZER ÇİÇEK
 YAĞMUR ERMİN
 HİLAYDA KAYA
 DURMUŞ YILMAZ
 AZİZ BİLTEKİN
 ALİ SÜREN
 HAŞİM KAMİL MERCAN
 ÖZLEM TAŞ
 MERT HİSLİSOY
 PINAR AŞKIN
 SU EYİDOĞAN
 ŞİRİNNAZ SAĞLAM
 DAMLA ALTAN
 RODA DOĞRU
 MEHMET NESİM BARAN
 TURGUT ERTEKİN
 MAHMUT TARIK TIRTAR
 ÜNAL ŞAHİN
 NEJLA KURT
 NAGİHAN ŞAHİN
 BÜLENT ÇAYLAN
 SEZEN AKTUĞ
 HÜSEYİN DERE
 REMZİ BOZDAĞ
 MEHMET KAYA ATA
 DİLBER DOĞAN
 ŞÜKRAN ELÇEOĞLU
 ESMA YÜCEDAĞ
 DİYADDİN YILDIRIM
 MURAT GÖNENÇ
 HAKAN DOLOĞLU
 SEMİR GÜNDOĞAN
 İKRAM CABBAROV
 IŞIK GÖNEN
 MAHSUN DOĞALA
 FİLİZ BAŞPEHLİVAN
 RAHİB RZAYEV
 GÖKTUĞ DEMİR
 ŞEHRİBAN GEMİCİ
 MURAT ŞEB
 EMRE KORKMAZ
 OKAN ALMIŞ
 GÖKHAN YILDIRIM
 TOLGA YILMAZ
 EMİN AKSOY
 ÖMER TÜRKMEN
 MUSTAFA GÖKHAN KOÇ
 SÜLEYMAN KAFCI
 RIDVAN KABA
 RANA KAPLAN
 MERVE ÇETİNTAŞ
 HAYRİYE CİNDİOĞLU
 DUYGU KARATÜFENKCİ Meslek hayatıma başlarken tanıştığım ve mesleki acemilik sürecimde bana hem 3DS MAX eğitimi veren hem de beni mesleki hayata hazırlayan MEK AKADEMİ'ye ve Şemsi Yener hocama teşekkürlerimi bir borç bilirim. MEK AKADEMİ'li olmak ayrıcalıktır !
  BURCU AKÇAY ZEYDANOĞLU
 HASRET YILDIZ
 MELEKŞAH ÖMEROĞLU TEKDEMİR
 MEHVEŞ YILMAZ
 SERKAN ASLAN
 KEMAL ÖZÜLKÜ
 SEVDA TOPRAK
 HALİL İBRAHİM ÖZBAY
 FEZZAY AYDIN
 OSMAN FURKAN DEMİRCAN
 DEVRAN KEZER
 BEKTAŞ YAVUZ
 ESRANUR KARAMAN
 İPEK ALTIOK
 DENİZ ZEREN
 FİLİZ ALTINİŞ
 KARDELEN ŞENER
 ERCAN TURGUT
 İNCİ KAZAN
 GAMZE YURTERİ
 MUAZZEZ AYKURT
 İSMAİL CAN ÇOŞAR
 SEVGİ BEGÜM CANSU
 NESİBE MOLULUO
 CESİM KALKAN
 HALİSE BABALI
 LATİF SULAIMAN TAHA
 YAREN KOPAN
 BURCU ÖZBEK
 GÖRKEM DEMİR
 FEYZULLAH ÖZDEMİR
 İSMET BURAK DİNÇER
 KORAY UYĞAN
 BEYZA BALAHAN EĞİLMEZ