" Mersin'in tek resmi eğitim kurumu "

REFERANSLARIMIZ

BÜŞRA ÜLKER - İÇ MİMAR

Hem eğlenip hem de öğrenebileceğiniz güzel bir aile ortamı.

 

FADİME KARTAL - İNŞAAT TEKNİKERİ

Akıl, eğitim yoluyla işlenebilen bir cevherdir. Bu cevherin kullanılmasında " eğitim " önemli bir araçtır. İyi bir eğitime, MEK AKADEMİ gibi tecrübeli eğitmen kadrosuyla başarılı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

GÖKHAN ÇELİK - YÜKSEK MİMAR

 

EKREM YAZGAN - MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

Mek Akademi düşünçelerinizi somutlaştırabileceğiniz ve ifade gücünüzü artırabileceğiz bir yerdir. Mimarlık öğrencisi olarak en büyük zorluklarımızdan birisi yaptıklarımızı ve hayal ettiklerimizi karşı tarafa aktarmak, ifade etmek derdimizi anlatmaktır. Bunun için Mek Akademi diyorum. 3ds max kursu ve Lumion kursu aldım, çok memnun kaldım.

 

MEHMET EMİN BEYTULLAH ÖZTOPRAK

Özel sektör / Muhasebe ve Finans

Hergün gelişen teknolojik dünyaya ayak uydurmamız için talep gören mesleklerin eğitimini doğru ve güvenilir bir şekilde sağlayan bir eğitim kurumu. Aldığım eğitimden son derece memnun kaldım. Sonrasındaki süreçte de destekçiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 

DİLEK TOPÇU - İÇ MİMAR

Mek Akademi'de Autocad ve 3D max eğitimi aldım. Şemsi Hoca ve Özgür Hoca'nın anlatımları çak iyi. Hem eğitim verip hem de piyasada iş yapan insanlar olmaları bizler için iyi bir şans. Elit bir ortamda eğitim almak istiyorsanız bende Mek Akademi'yi seçmelisiniz.

 

KÜRŞAT YAVUZ - İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

Yaklaşık 3 ay boyunca Mek Akademi'de eğitim gördüm. Eğitim sürecsince gerek samimi ortam gerekse kaliteli eğitimden oldukça memnun kaldım. Eğitim sonunda aldığım sertifika ile özel kurumlarda rahatlıkla iş imkanı bulabildim. Bu nedenle Mek Akademi'ye teşekkürlerimi sunuyorum :)

 

YUSUF ÖZDİKER – MİMAR

Bulunduğum MEK Akademi’de 3 aylık bir süreçte 3D Max eğitimi alıp, mimarlık mesleğime büyük bir katkı sağladım. Gerek eğitim gerek akademik kadro olarak ilgi ve alakalarına tekrardan teşekkür ediyor, memnuniyetimi iletiyorum.

 

KEZBAN KARADENİZ US – EV HANIMI

Mek Akademi’de Corel Draw ve Photoshop öğrendim. Derslerden keyif aldım. Ders öğretmenleri engin bilgilerinden sakınmadılar, en detaylı bilgileriyle derslerimizi tamamladık. MEK Akademi ailesine teşekkür ederim.

 

ESRA KARAKAŞ – MİMAR

Şemsi Hoca’dan Diyarbakır Mimarlar Odası’nda 3Ds Max kursu aldım. Aldığım kurstan memnum kaldım.

 

DAVUT ERNEZ – GRAFİKER/3D MODELLEMECİSİ

Şemsi hoca iyi bir eğitmen olmakla beraber iyi bir arkadaş da oldu.Aynı zamanda beraber geçirdiğimiz kurs süresince kendisinden bize aktarmış olduğu bilgiler sayesinde şu anda ikinci bir mesleğim var. :) Kendini tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Allah ondan razı olsun, Allah yolunu bahtını açık etsin.

 

SERAP ÖZDİKER - İÇ MİMAR

3D Studio Max kursu aldım. Zor bir program. Tecrübeli ve güzel anlatım şekli ile çok kolay, eğlenceli bir hale dönüştü.

 

EMRE SAK - ÖGRENCİ

Autocad ve 3D max eğitimi aldım. İleri seviye bilgiler ile sektörde birçok firmaya başvuru yaparak iş hayatına başlayacağım.

 

VOLKAN BASTACIOĞLU - TEKNİKER

Mek Akademi açılmadan önce Şemsi Hocadan Autocad eğitimi aldım. Bu eğitim kurumunun açılması Mersin için büyük bir adımdır.

 

RONAY SUCİ - MİMARLIK ÖGRENCİSİ

Toros Üniversitesinde mimarlık okuyorum. Okulda görmediğim konuları burada hızlı ve akıcı şekilde görüp öğrendim.

 

SERDAR ÇİMEN - MAKİNA MÜHENDİSİ

Hocam ben size nedesem az,bunları benim adıma iletirsiniz Hocam o zaman;Mek akademi ailesinden Autocad ve solid kursu aldım,çok iyi bir eğitim verdiler,geri bildirimler çok iyiydi,özellikle işin ustası, iyi bir eğitimci olan erhan hocama ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler 

 

BİLAL SÜZER - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ

Çok değerli zat-ı muhterem Erhan Şimşek hocamla ilgili eğitime söyleyecek kelime yoktur zaten. Eğitimi hakkında ne söylesem değerini karşılamaz. Vermiş olduğu kitapçığa çalışıp uygulamaları birebir yapanlar zaten böyle bir eğitimi başka hiçbir yerde alamayacagını anlar. Bana bir eğitimciden çok daha fazlasını verdi. Benim 5 tane öz abim var. Erhan hocam da 6.sı diyebilirim. Değerli Mek akademi çalışanlarının hepsinin üzerimde ayrı ayrı emeği vardır bu noktaya gelmemde. Özellikle Erhan hocama, Şemsi hocama ve Cesur hocama bana kattıklarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Evimdeki rahatlığı bana hissettirdikleri için Mek Akademi çalışanlarına da teşekkürü bir borç bilirim. 

 

YAREN DENİZ - MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

Mek akademiye ilk mimari programımı öğrenmek icin geldim ilk baslangıcım değerli erhan hocamla oldu keyifli ders saatleriyle Autocad programını kısa sürede öğrendim. Erhan hocamın emeği cok büyük her derse geldiğimde bizi düşünerek önceki dersin de kısa süreli tekrarını yapıp hem eskiyi hatırlamamıza hemde yeni öğrenecegimiz komutları iyi anlamamıza yardımcı oldu bu konuda erhan hocama teşekkür ederim cok keyifli bir öğrenme süreciydi. Mek akademiyede ilgi ve  samimiyetinden ötürü teşekkürler.

 

ORHAN KAYA - AKYÜZLER ALÜMİNYUM PERSONELİ

iyki mek akademi kursunu secmisim hayatimda cok buyuk deyisikler oldu is hayatimda basarili oldum basarimi erhan hocama borcluyum iyi bir ogretici mek akademiyi secdigim icin cok sansliyim iyki varsiniz erhan hocam saygilar

 

MERVE DAŞ - YAPI DENETİM UZMANI

Değerli hocam Erhan Şimşek ve şemsi hocalarimizin bizlere kattığı kaliteli eğitim ve eğlenceli vakitler sayesinde Bir bütün olarak eğitim vermektedir mek akademiye sonsuz teşekkürler

 

NİHAL BAYINDIR

Autocad program Kursu için görüşmeye daha ilk gittiğimde karşılaştığım sıcak karşılamayla doğru eğitimi alacağım yer burası diyip kayıt olmaya karar verdim.Erhan hocam ise bugüne kadar gördüğüm en mükemmel hocaydı;başlarda Korkmama rağmen autocadin kolay ve ne kadar eğlenceli olduğunu bana kendine özel anlatımıyla kolay bir kursa çevirdi.Her daim saat farketmeden bilgilerini aktarmasıyla profesyonel bir öğreticiydi.

 

KAAN ASLAN - MAKİNA MÜHENDİSİ

Günümüzde aile veya arkadaş ortamını hissetiremeyen birçok eğitim kurumu bulunmakta fakat Mek Akademi bu durumu tamamiyle geride bırakıp öğrencilerle ikili ilişkilerini güzel bir şekilde kuruyor. Aile ortamında geçen derslerin ve ders sonrası sohbetlere halen hasret duymaktayım.

 

EZGİ ÖZTÜRK - İNŞAAT TEKNİKERİ

Merhaba hocam egitimim bittikten sonra yaptigim cizimlerde herhangi bir aksaklık olmadan cizebiliyorum. Düşündüğünüz ve sordugunuz icin cok tesekkur ederim. Egitimim sizin sayenizde basari ile sonuclandi. Egitim kaliteniz ve ogrencilerinize yaklaşımınız, sabrınız icin tesekkur ediyorum

 

ALİ DİLEK - MAKİNA TEKNİKERİ

Ne sizde ne de diğer hocalarda bi sıkıntı görmedim Cesur hoca olsun Şems'i hoca olsun Allah razı olsun çok yardımcı oldular maddi manevi tabi sizin yeriniz ayrı derslerde anlattıklarınızdan herhangi bir sıkıntı yok herşey gayet güzeldi bazen tek tük oluyor onlarıda size sorarak hallediyorum

 

DAMLA KANDAK - TOROS ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİSİ

Merhaba Erhan hocam. Mek akademi gerçekten çok iyi.Erhan hocam sizin Autocad dersini işleyişinizde gayet profesyonel ve anlaşır. Size ve Mek akademiye teşekkür ediyorum.

 

SÜLEYMAN ŞAHİN

Genelde yurt dışında çalışıyorum. Aldığım eğitimin kalitesi yurt dışına çıkınca anladımki mek akademi internationel eğitim veriyor.

 

PIRIL GÜRIŞIK

Aldığım eğitim okul sonrası işime çok yaradı. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

 

EZGİ GÖKTAÇ

Mek akademide derslerimiz çok verimli geçti. Bilgilerim üst seviyeye çıktı. Mersin'de tek eğitim kurumu...

 

MEHMET KUBİLAY KAYHAN

Değerli hocama çok teşekkür ediyorum. Mek akademi eğitim kalitesi üst seviyede. Bire bir eğitim ve derslikler çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

 

ALİ MEMİŞ

Şemsi hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Yazacak o kadar çok şey varki. Çok bilgili ve bana yol gösterici oldu.

 

MİRAÇ TOPAL

Mimari eğitim için gerekli Autocad , 3d max , Photoshop programlarını ararken mek akademiyi buldum. Eğitim bittikten sonra sorularıma tüm içtenlikle cevap buldum.

 

ONUR AĞTÜRK

Üniversitede bilgisayar yazılım bölümü okudum. Yeni açtığım reklam ajansı için corel draw ve photoshop çok lazım oluyordu. Babamda mek akademiden eğitim almıştı. Bende kendimi geliştirmek için eğitim aldım. En doğru karar olduğunu şimdiki işlerimde anlıyorum.

 

GÖNÜL TOPÇU

Öncelikle tüm mek akademiye selamlar. Ne yorum yapacağımı bilemedim. Eğitim çok verimli oldu. Hocalarım çok iyisiniz.

 

ŞEHNAZ KELEBEK

Eğitim kurumu araştırırken arkadaş tavsiye etti. Çizim uygulamaları , eğitim videoları , derslerin anlatımları anlaşılır şekilde olduğu için hemen programı ögrendim.


 

ECEHAN YAVUZEL

Valla Yok böyle bir eğitim kurumu. Eğitim perfect , eğitim bitti haydi güle güle yok , Hocalar sektöre proje çiziyor , tüm gün eğitim veriyor , süper. daha ne olsun. Herkese selam

 

HAMZA ÖZTÜRKERİ

İlk günden ders bitimine kadar hocamın anlatım şekli çok iyiydi. Umarım bizlere faydası olduğu gibi yeni öğrenci kardeşlerime de faydası olur.

 

ALPASLAN ŞİFAN

İnşaat sektöründe mimari eğitim kursu aldım. Zaten biliyorum diye düşünürken çok daha fazla bilgiyi Şemsi Yener bana anlattı. İşlerimize çok yansıdı.

 

ECEM ERDAL

Hocam ne derdimiz varsa hepsini çözdün. Üniversite gibi hissettim. Her zaman gelirim , kendinize iyi bakın.

 

CANSU KABAGÖZ

Şimdi yorum mu yazalım. Benim tek söyleyeceğim gönül rahatlığıyla arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 

FURKAN ÖZTÜRK

Cnc kullanıyorum. Görselleştirme gerekiyordu. internete 3d max kursu yazdım. Hocam sizleri buldum. eğitim bittikten sonra bir çok yeni fikir aklıma geldi. Şemsi hocam da iş sahası oluşturacak. Hocam ne yapayım bizim işi  :))

 

ÖYKÜM ŞENER

Üniversitede gördüğüm derslerin hepsini 3 ay gibi kısa zamanda görebildim. Ayrıca nezih bir eğitim kurumu.

 

SELÇUK DEĞİRMENCİ

Yurtdışında çalışan biri olarak eğitim seviyesini anladım.  Evrensel hesaplama bilgilerini aldım. İşlerim kolaylaştı. İlgili bir eğitim kurumu.

 

MERİÇ SARIIŞIK

Sizlerden eğitim aldığım için mutluyum. Doğru karar vermişim.

 

GİZEM ÜNAL

Selam yorum yapacak olursam mersin'de böyle başarılı eğitim kurumu bizler için çok iyi her zaman sorularıma yanıt alıyorum.

 

HASAN ALİ GÜL

Mek akademide eğitim aldım. Hocaların ders anlatımları ve arşiv paylaşımları çok işime yaradı.

 

YUSUF TEKİNTURHAN

Şemsi hocam. Sayende işlerimizi hızlıca çizebiliyoruz. Yeni modern yapıları senden öğrendik.

 

UFKUM YÜKSEK

Belediye çalıştığım için hızlıca proje okumak lazım. Bu konuda mek akademiyi tavsiye ettiler. Hocalarla konuşup derslere başladım. Eğitim bittiğinde hızlıca proje okuyabiliyordum.

 

YAĞMUR KİSEL

Yorum yapmak gerekiyor galiba. hocalarım için en güzel düşünceleri paylaştım sayıyorum. Başarılı bir eğitim oldu.

 

MEHMET BARIŞ GÖZEN

Eğitim kurumlarına olan düşüncelerimi mek akademi değiştirdi.

 

ARİF ÖZKAN

Reklam sektöründe bir çok program kullanıyorum. Müşterilerimize üç boyutlu çizimler ile sunum yapmak lazımdı. 3D max öğrenerek daha fazla müşteriye ulaşabiliyoruz.

 

GİZEM BEDİROĞLU

Eğitim sırasında verilen arşiv çok işime yaradı. konular hakkında bilgimi artırdı. arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. tüm mek akademi eğitmenlerine başarılar dilerim.

 

YAĞMUR ŞAYAN

Bir diplomayı alırken çok sevinmiştim. Birde aklımdaki çizimleri yaptığımda sevindim. Hocama çok teşekkür ederim

 

ALİ BİRCAN ILIKSOY

Üniversiteyi bitirdikten sonra 3d max programında ufak tefek eksiklerim vardı. Mek akademide aldığım eğitim sonrası istediğim gibi renderlar almaya başladım. Eğitim sürecinde hocama teşekkür ediyorum. Etüt derslerde bile aynı eğitim kalitesini sunuyordu.

 

BAYRAM EMRE

Farklı bir sektörde bulunmama rağmen 3d max programını merak ediyordum. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar eğitim alarak programın bana yeni bir sektör oluşturacağını gördüm. Arkadaşlarıma şiddetle tavsiye etmekteyim.

 

DERYA BEŞTAŞ

Mek akademi Mersin'de mimari alanda bilgi birikimi bir kurs yeri. Üniversite kalitesinde detaylı sonuç odaklı eğitim veriyorlar. Sektör için gerekli danışmanlık bilgilerini de hocalar paylaşıyor. Aradığınız program mek akademi de var ise kesin doğru seçim olacaktır.

 

ELİF UĞURLU

Üniversiteyi başarılı bir şekilde bitirdikten sonra bana yardımcı olacak programların eğitimlerini konusunda uzman eğitmenlerden alarak iş hayatına entegre ettim. Hem insani hem de bilgi paylaşımı konusunda çok iyi hocalar var.

 

OSMAN KUTAY

Eğitim için gerekli bilgileri hocalarımdan aldım. Aklımda olan sorulardan çok daha fazlasını hocalarım anlattı.

 

İNCİ ÖZKAZAN

Mek akademi eğitim kurumuna geldiğim andan itibaren bir ekip ruhu gördüm. Verilen kararların tecrübesi biz öğrencilere ışık tutuyor.

 

SİNAN TOKSÖZ

Okulum bittikten sonra mek akademi eğitim kurumu yoktu. Başka yerlerden eğitim almaya çalıştım. Fakat sonuca ulaşamadım. Mek akademi kurulunca dikkatlice araştırmaları yapıp hocalarla görüştüm. Eğitim almaya karar verdim.

 

MUHAMMET ÖNER

Sayın Mek akademi hocaları ve çalışanları başarılarınız devamını dilerim.

 

HAKAN TAN

Mek akademideki projelerde bana verilen görevleri uzmanlık alanımda başarılı şekilde bitirmenin gururu içerisindeyim. hocalarımla sürekli yeni projeler için konuşmaktayım. Bilgilerimi geliştirip tecrübelerimi artırıyorum.

 

İBRAHİM CAN ÖKTEN

Üniversitesi kalitesinde eğitim için Mersin'de tek eğitim kurumu.

 

HALİL ÖZTOPRAK

Makina Mühendisi olarak bir çok yenilikçi proje , araştırma ve geliştirme yapmaktayım. Çalışmaları görsel sunum için hazırlamam gerekiyor. Bu nedenle mek Akademideki sevgili hocam bana corel draw ve photoshop eğitimi verdi. Şuanda kendisiyle abi kardeş gibiyiz. başarılarının artmasıyla gönülden desteklemekteyim.

 

CELAL HİKMET DİLEK

Çizim programları sektörde büyük kolaylık sağlamaktadır. Önemli olan doğru eğitim kalitesini alabilmekte. Bunun için mek akademi tercih ettim.

 

KADER ZENGER

Ticari hayatta programlarda en ufak eksiklik olduğunda tıkanıp kalıyorsunuz. Bu nedenle bilgiye ulaşmak için hayatınızda bir kurum olması lazım. Tüm sorularım cevabını mek akademiden alabileceğimi biliyorum. Konu ne olursa olsun çok yardımseverler.

DENİZ TÜRKOĞLU

Mek akademideki eğitime arkadaşım ile beraber 3d max eğitimine geldim. Birebir eğitim kalitesinin aynısını alabildim. Yoğun bir tempoya olmama rağmen uzunca bir süre etüt dersleri ile bilgilerimi artırdım.

 

DENİZ ÖZKAN

Mek akademi'den eğitim aldıktan sonra programa olan hakimiyetim arttı. Komutları daha hızlı ve daha kolay kullanabiliyorum.

 

ALİ SARIIŞIK

Makina sektöründe müşterilerimiz görsel sunum istiyorlar. Öncelikle hocamdan hızlıca proje bilgilerini verip çizim yapmasını talep ediyordum. Sonra bende programı ögrenebilirim diye düşündüm. Hızlandırılmış eğitim ile çizimlerimi yapıyorum. Müşterilerim için görsel hazırlıyorum.

 

YASEMİN YÜKSEL

Almış olduğum eğitim çizim tekniğime çok faydalı oldu. Daha modern ve stilist görseller ve hesaplamalar yapabiliyorum. Hocalarım hangi programı seçmem gerektiğini güzel bir yol haritası göstererek belirlediler. Arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 

FATMA TOKSOY

Bilginin en önemli olduğu konu çizimleri görsel hale getirmekti. Bunu kısa sürede Mek Akademiden ders müfredatına uygun şekilde eğitimini aldım. Mimari olarak çok işime yaradı.

 

OĞUZ KILINÇ

İnşaat Teknikeri olarak Autocad programını anlatmaya gerek yok sanırım. En önemli parçası olduğunu sektörde herkes biliyordur. Basamak basamak gidildiğinde Mersin'de programın eğitimini veren başka bir özel kurum yok.  Eğitim kalitesinin üst seviyede olduğunu da anladım.

 

HALİL İBRAHİM KUŞKIRAN

 

İNCİ SELVİ

 

ÖMER ÖNDER ÖNER

 

İBRAHİM KAŞ

 

ALİ ÖZKAN

 

AYŞE BAYAR

 

EMİN LEYLAK

 

ÖZLEM KILINÇ

 

BUKET OĞUZ

 

HÜSEYİN TUZSUZLAR

 

ÖZCAN YILMAZ

 

ARİF KAMIŞ

 

SERKAN KÖRÜKÇÜ

 

ÇAĞDAŞ ÇAĞMAN

 

ARZU HALLAÇ

 

OĞUZ GÜL

 

SABİHA ERTEN ÖZCAN

 

BİLAL BEKÇİ

 

DUYGU TÜRK

 

İBRAHİM HALİL HATİPOĞLU

 

ESİN TÜMER

 

ERHAN HAKKIBUDAKOĞLU

 

BÜŞRA ÇELİK

 

QERENFİL ALLAHVERDIYEVA

 

İLHAN SEVEN

 

ÇAĞDAŞ GÜZEL

 

AYŞEGÜL SARIBAŞTANOĞLU

 

CANSU KOCAOĞLU

 

TEKİNALP ARSLAN

 

HALİME BEYAZIT

 

GÜLNUR ALOĞLU

 

TUTKU YÜREKLİ

 

GİZEM DERİNKÖK

 

SAİM IŞIK

 

EYLEM EMRE KELLECİ

 

SELDA KAÇAN

 

FERZAN BUKARLI

 

ŞEYMA ERGÜN

 

RIFAT ŞEN

 

HASAN ŞENCAN

 

TUĞBA DİNÇ

 

MERVE BÜYÜKKOZ

 

ERDAL CANCAN

 

KÜBRA KÜN

 

VEDAT TEKİN

 

AYŞE ALAGÖZ

 

FATİH ÖZMEN

 

MEHMET AKINAY

 

DOĞUKAN AYDOĞAN

 

GÖKHAN ÇAĞLAR

 

EYÜP C. ASLAN

 

MERT MEHMET GÜZEL

 

MELİHA AKSU

 

TAYBET ADIYAMAN

 

SEVDA TOPRAK

 

YAĞMUR YILMAZ

 

ŞIRVAN DAŞ

 

MUHSİNE SEZER ÇİÇEK

 

YAĞMUR ERMİN

 

HİLAYDA KAYA

 

DURMUŞ YILMAZ

 

AZİZ BİLTEKİN

 

ALİ SÜREN

 

HAŞİM KAMİL MERCAN

 

ÖZLEM TAŞ

 

MERT HİSLİSOY

 

PINAR AŞKIN

 

SU EYİDOĞAN

 

ŞİRİNNAZ SAĞLAM

 

DAMLA ALTAN

 

RODA DOĞRU

 

MEHMET NESİM BARAN

 

TURGUT ERTEKİN

 

MAHMUT TARIK TIRTAR

 

ÜNAL ŞAHİN

 

NEJLA KURT

 

NAGİHAN ŞAHİN

 

BÜLENT ÇAYLAN

 

SEZEN AKTUĞ

 

HÜSEYİN DERE

 

REMZİ BOZDAĞ

 

MEHMET KAYA ATA

 

DİLBER DOĞAN

 

ŞÜKRAN ELÇEOĞLU

 

ESMA YÜCEDAĞ

 

DİYADDİN YILDIRIM

 

MURAT GÖNENÇ

 

HAKAN DOLOĞLU

 

SEMİR GÜNDOĞAN

 

İKRAM CABBAROV

 

IŞIK GÖNEN

 

MAHSUN DOĞALA

 

FİLİZ BAŞPEHLİVAN

 

RAHİB RZAYEV

 

GÖKTUĞ DEMİR

 

ŞEHRİBAN GEMİCİ

 

MURAT ŞEB

 

EMRE KORKMAZ

 

OKAN ALMIŞ

 

GÖKHAN YILDIRIM

 

TOLGA YILMAZ

 

EMİN AKSOY

 

ÖMER TÜRKMEN

 

MUSTAFA GÖKHAN KOÇ

 

SÜLEYMAN KAFCI

 

RIDVAN KABA

 

RANA KAPLAN

 

MERVE ÇETİNTAŞ

 

HAYRİYE CİNDİOĞLU

 

DUYGU KARATÜFENKCİ

Meslek hayatıma başlarken tanıştığım ve mesleki acemilik sürecimde bana hem 3DS MAX eğitimi veren hem de beni mesleki hayata hazırlayan MEK AKADEMİ'ye ve Şemsi Yener hocama teşekkürlerimi bir borç bilirim. MEK AKADEMİ'li olmak ayrıcalıktır !

 

BURCU AKÇAY ZEYDANOĞLU

 

HASRET YILDIZ

 

MELEKŞAH ÖMEROĞLU TEKDEMİR

 

MEHVEŞ YILMAZ

 

SERKAN ASLAN

 

KEMAL ÖZÜLKÜ

 

SEVDA TOPRAK

 

HALİL İBRAHİM ÖZBAY

 

FEZZAY AYDIN

 

OSMAN FURKAN DEMİRCAN

 

DEVRAN KEZER

 

BEKTAŞ YAVUZ

 

ESRANUR KARAMAN

 

İPEK ALTIOK

 

DENİZ ZEREN

 

FİLİZ ALTINİŞ

 

KARDELEN ŞENER

 

ERCAN TURGUT

 

GAMZE YURTERİ

 

İNCİ KAZAN

 

MUAZZEZ AYKURT

 

İSMAİL CAN ÇOŞAR

 

SEVGİ BEGÜM CANSU

 

NESİBE MOLULUO

 

CESİM KALKAN

 

HALİSE BABALI

 

LATİF SULAIMAN TAHA

 

YAREN KOPAN

 

BURCU ÖZBEK

 

GÖRKEM DEMİR

 

>

FEYZULLAH ÖZDEMİR

 

İSMET BURAK DİNÇER

 

KORAY UYĞAN

 

BEYZA BALAHAN EĞİLMEZ

 

MERSİN ÖZ ALTIN AHŞAP

 

MERSİN ACEM MOBİLYA

 

MERSİN DİMAX MOBİLYA

 

MERSİN VALLİNİ CONCEPT

 

MERSİN LİNEA DECOR

 

MERSİN H-CONCEPT

 

MERSİN MEPA İNŞAAT

 

MERSİN ELİT AJANS

 

MERSİN NİSS MİMARLIK

 

MERSİN MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI

 

MERSİN KEMAL REKLAM

 

MERSİN PROJEVİM

 

MERSİN GÖKNÜR TARIM

 

MERSİN POWER LED

 

MERSİN DIGILİFE BASKI MERKEZİ

 

MERSİN ATA MİMARLIK

 

MERSİN SANAT YAPI TASARIM

 

MERSİN BELLA MOBİLYA

 

MERSİN KÜTAHYA SERAMİK

 

MERSİN ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI

 

MERSİN DEĞİŞİM AJANS

 

MERSİN ECZACILAR ODASI

 

MERSİN KALE YAPI

 

MERSİN EKİNCİ İNŞAAT

 

MERSİN HANE MİMARLIK

 

MERSİN EMİN İNŞAAT

 

MERSİN GÜRGENÇLER

 

MERSİN ÇAT İNŞAAT

 

MERSİN DOĞA KOLEJİ

 

MERSİN DOĞA KOLEJİ

 

MERSİN ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

 

MERSİN SİNAN İNŞAAT

 

MERSİN İZOPİYER

 

MERSİN KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

 

MERSİN RATÖLYE AHŞAP TASARIM

 

MERSİN BEYBOLAT TARIM

 

MERSİN TİCARET ODASI

 

MERSİN DİLEK İNŞAAT

 

MERSİN ALMESAR MAKİNE

 

MERSİN CLASSDUŞ DUŞAKABİN

 

MERSİN ESNAF SANATKARLAR ODASI

 

MERSİN KUNTBAY DUŞAKABİN

 

MERSİN ÖZDİKER İNŞAAT

 

MERSİN MATRAŞ

 

DİYARBAKIR MEHMET GÜNEŞ İNŞAAT

 

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

 

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

 

MERSİN MEZİTLİ BELEDİYESİ

 

MERSİN SANART YAPI

 

MİMARLAR ODASI DİYARBAKIR ŞUBESİ

 

MERSİN ŞAHİN MİMARLIK

 

MERSİN SERAMİKSAN

 

MERSİN SULTAŞA OTEL

 

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBESİ

 

MERSİN TOROS ÜNİVERSİTESİ

 

MERSİN TURKUAZ PLANLAMA DANIŞMANLIK

 

MERSİN MERLUX İNŞAAT

 

MERSİN YÜCESOY SERAMİK

 

KONYA CİHANBEYLİ İNŞAAT

 

LEYLA KALKANLI

 

ORÇUN OVLA

 

CANSIN AKÇA

 

ULAŞ CENGİZ

 

NEŞE CANATAN

 

MUHSİN TORU

 

EREN TECE

 

BURAK DÖLEK

 

ONUR DEMİR

 

AHMET SALMAN

 

ALİ ANIL AKTAN

 

DUYGU BAŞ

 

GİZEM BEDİROĞLU

 

HASAN İLKER GÜL

 

HASAN UĞUR