" Mersin'in tek resmi eğitim kurumu "

BİZ KİMİZ

MEK Akademi sizlere bugünün ve geleceğin en iyi kazandıran ve sınırlarını sadece sizin hayal gücünüzün oluşturduğu kariyer fırsatları sunuyor. Kendi alanında uzmanlaşmış eğitmen kadrosuyla, kişiye özel derslerle, verimli ders ortamı sağlayarak; bir kurs değil, alanında tek ve kurumsal bir akademidir. Sizlere geleceğin uzmanları olma fırsatı yaratan MEK Akademi'ye başladığınız günden itibaren haftanın altı günü çalışma imkânı ve sınırsız danışmanlık desteğiyle uygulama ve teorik bilgiyi bir arada veren eğitim hizmetleri ile geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştiriyor.


Vizyon

Bilimsel ve akademik eğitim ile öğrencilerini başarıya hazırlayan, kalitesiyle fark yaratmayı hedefleyen seçkin bir eğitim kurumu olmak.

Misyon

Öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacak yeteneklerini geliştirmelerine ortamlar hazırlamak ve günün teknolojisini kullanarak mesleki ve teknik eğitim vermektir.

Kalite Politikamız

Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, öğrenci ve eğitmen memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak üzere kurulmuştur.

Değerler

Öğrencisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; MEK Akademi’nin alanında uzman eğitim kadrosuna duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişimine önem veren, inovatif bir kurum olmaya değer veriyoruz.

Eğitim Sistemimiz

Öğrencilerimize bire bir uzman eğitmen eşliğinde branşına uygun teorik bilgileri anlatıp, uygulamalar yaptırmakla beraber sektörde karşılaşacağı sorunların çözümü için ticari bilgileride anlatıyoruz.