" Mersin'in tek resmi eğitim kurumu "

Adeko Kursu

ADEKO Nedir ?

ADeko;  Mutfak, banyo, yatak odası dâhil her türlü iç mekânı çizebileceğiniz bir paket tasarım programıdır. Program günümüz koşullarının seri ve pratik çalışma ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Bu programla duvar ölçülerini sisteme girip tamamen Türkçe menüleri ve komutları ya da hazır butonları kullanarak sadece birkaç tıklama ile mekânı çizebilir, kapı, pencere, kolon ve kiriş yerleşimlerini yapabilirsiniz. Otomatik mutfak komutu ile bütün bir mutfağı birkaç saniye içinde döşeyebilir, modüllerin ölçüleri, biçimleri, renk ve desenleri üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Çalışmanızı ister plandan ister perspektiften sürdürebilirsiniz. Boya komutuyla gerçeğe yakın kalitede bir çalışma ekranına ulaşabilirsiniz. Sadece saniyelerle ifade edilebilecek bir sürede dilediğiniz mekânı çizip tasarlayabilirsiniz. Zengin kütüphanelerinden yararlanarak her türlü malzemeye ve aksesuara ulaşabilirsiniz. Program, tüm güncel MDF, suntalam, seramik, kapak, kulp, duvar kâğıdı ve yer döşemesi kataloglarını içermektedir. Ayrıca internetten bulduğunuz ya da kendi çektiğiniz bir görüntüyü sisteme tanıtabilir, kendi malzeme kütüphanelerinizi de oluşturabilirsiniz.

Dakikalar içinde tamamlanacak projenizin Renderını bilgisayarınızın işlemcisiyle orantılı sürede hızla alabilirsiniz. Render aldıktan sonra da ışık ayarları üzerinde değişiklik yapma imkânınız var, yeniden Render almanıza gerek kalmaz. 

Çalışmanızın sonunda bir tek tuşa basarak güncel fiyatlar üzerinden profesyonel görünümde hatasız teklifler çıkarabilir, hesabınızı ister metrekare, ister metretül üzerinden, isterseniz de tek tek modül bazında yapabilirsiniz.

Programın dosya formatı .dwg'dir. Bu sayede diğer mimar ve tasarımcılarla herhangi bir dönüşüme ihtiyaç duymadan veri alışverişinde bulunabilirsiniz.

Adeko Kimler İçindir?

ADeko  zamanla yarışan ve birinci sınıf çizim ve tasarımlarla müşterilerinin karşısına çıkmak isteyen mimar, iç mimar, mobilyacı, marangoz, mutfak ve banyo tasarım ve üreticileri için işindir.