" Mersin'in tek resmi eğitim kurumu "

MİMARİ ANİMASYON DERS MÜFREDATI

MİMARİ ANİMASYON

Mimari  animasyon, kullandığımız 3D modelleme ve animasyon yazılımları ile yapılan tanıtım ve reklam alanına giren bir sanat dalıdır. Nasıl katkı sağlar sorusuna cevaben, mimari projenizi akılda kalıcı ve etkileyici bir şekilde sunmak denilebilir.  Sonuçta projenizin kabulüne ve daha etkileyici olması adına, 3D Modelleme Ve Animasyon’dan başka  yapabileceğiniz çokta bir şey yoktur. 3D Mimari Animasyon Mersin'de gelişen bir sektör olmakla birlikte mimari açıdan da gelişmeye devam etmektedir. Tabi ki biz ekib olarak  sürekli yeni şeyler öğrenmeye ve projelerimiz’de daha etkili yollar  aramaya devam etmekteyiz. Gelişen bir sektörün önde giden stüdyosu olmak  adına, 3D Mimari Animasyon Ve Modelleme konusunda bizler de gelişmeye ve yeni fikirler edinmeye devam etmekteyiz.

Neden (Mimari Animasyon ) Yapılır ?

3D animasyon yapımı önem verdiğimiz bir alandır.  Günümüzde toplu konut projeleri gibi bir çok projeler yapılmaktadır ve  sürekli olarak yeni yerleşim alanları inşa edilmektedir. Bütün bu mimari  projeler 3d modelleme, görselleştirmeye ve animasyonlara ihtiyaç  duymaktadır. Bu alanda kendisini geliştirmiş olup sizlere mimari  animasyon alanında hizmet vermekten gurur duyarız.

Mimari Animasyon yapım çalışmaları, projelerin sunumu ve kabulü  konusunda mutlak bir ikna gücüne sahip ve değerini kanıtlamıştır. Proje  sahiplerinin milyon liralar ödediği ve inşasını yaptığı projelerin daha  rahat ve hızlı pazarlanmasının yanı sıra müşterilerine çok daha kaliteli  görseller sunmasını ve satın alımdan önce müşterilerin memnuniyetini  sağlamıştır. Mimari animasyon sunum yaptırmak işinize verdiğiniz önem  ile eş değerdedir, mimari sunumlar projelerinizi daha profesyonel bir  seviyeye taşır.

Henüz yapımı tamamlanmamış projelerin satışı, lansman, reklam ya da  sunumlarında 3d animasyon ve 3d görsellerden faydalanmak, mimari  projelerin satış başarısına ulaşmasında çok önemli bir unsurdur.  Mimari görselleştirme ve mimari animasyonlar konusunda birçok  mimarlık ve inşaat firmasına hizmetler verdik.