' Çözümler Basit , Soru Sormak Zor!.. '

3D STUDIO MAX KURSU

3D Studio Max, Autodesk tarafından geliştirilmiş, oldukça güçlü ve çok yönlü bir 3 boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programıdır.

Bu programla yapılabilecekler neredeyse sınırsızdır.3 boyutlu modelleme aşamasında; mimari yapılar, otomobil, uçak gibi araçlar, insan, hayvan ve animasyon karakterlerinin gerçeğe çok yakın detaylarda tasarlanması mümkündür. Ren der olarak adlandırılan görselleştirme aşamasında; malzeme ve aydınlatma imkânları kullanılarak, metal, cam, sıvılar, endüstriyel yollarla üretilmiş malzemeler, kürk, saç, tüy gibi organik unsurlara sahip projeler gerçeğe yakın görsellikte sunulabilir. Program, güçlü bir animasyon modülüne de sahiptir. Kemik, kas hareketleri, karakter animasyonları ve doğa olayları 3Ds Max tarafından gerçekçi şekilde yapılabilmektedir.

3D Studio Max nerelerde ve hangi alanlarda kullanılır?

3D Studio Max biz farkında olmasak da hayatımızda çok geniş bir yer tutuyor. TV reklamlarında, mimarlar, iç mimarlar, mimarlık öğrencileri, endüstriyel ürün tasarımcıları, mimari yapıların düzenlenmesinde, bilimsen örneklerin incelenmesinde, sinema ve özel efektlerde, uzay simülasyonlarında, çizgi film animasyonlarında, tıbbi ve ticari alanda, endüstriyel tasarımda jenerik hazırlanmasında ve daha bir çok alanda 3D Studio baş döndürücü bir şekilde gelişmekte ve hayatımızda vazgeçilmez bir animatör program olarak yerini almaktadır ve alacaktır.

3D Studio Max eğitimin kariyerinize katkıları nelerdir?

Bu eğitim; mimari, endüstriyel tasarım ve animasyon sektörleri başta olmak üzere, bu alanlarda görev yapan ya da kendini geliştirmek isteyen her bireye hitap eder. Kaliteli görsel sunumları sayesinde fikir ve projelerin etkileyici bir şekilde sunulabileceği 3Ds Mac programına hakim olmak, kişiye sektörün aranan çalışanlarından biri haline gelir.