' Çözümler Basit , Soru Sormak Zor!.. '

REFERANSLARIMIZ

BÜŞRA ÜLKER - İÇ MİMAR

Hem eğlenip hem de öğrenebileceğiniz güzel bir aile ortamı.

FADİME KARTAL - İNŞAAT TEKNİKERİ


Akıl, eğitim yoluyla işlenebilen bir cevherdir. Bu cevherin kullanılmasında " eğitim " önemli bir araçtır. İyi bir eğitime, MEK AKADEMİ gibi tecrübeli eğitmen kadrosuyla başarılı bir şekilde sahip olabilirsiniz.


GÖKHAN ÇELİK - YÜKSEK MİMAR

Mimarlık hayatımın noktası, Şemsi Hocam'ın program kursları sayesinde oldu.


EKREM YAZGAN - MİMARLIK ÖĞRENCİSİ


Mek Akademi düşünçelerinizi somutlaştırabileceğiniz ve ifade gücünüzü artırabileceğiz bir yerdir. Mimarlık öğrencisi olarak en büyük zorluklarımızdan birisi yaptıklarımızı ve hayal ettiklerimizi karşı tarafa aktarmak, ifade etmek derdimizi anlatmaktır. Bunun için Mek Akademi diyorum. 3ds max kursu ve Lumion kursu aldım, çok memnun kaldım.


MEHMET EMİN BEYTULLAH ÖZTOPRAK

Özel sektör / Muhasebe ve Finans

Hergün gelişen teknolojik dünyaya ayak uydurmamız için talep gören mesleklerin eğitimini doğru ve güvenilir bir şekilde sağlayan bir eğitim kurumu. Aldığım eğitimden son derece memnun kaldım. Sonrasındaki süreçte de destekçiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.


DİLEK TOPÇU - İÇ MİMAR


Mek Akademi'de Autocad ve 3D max eğitimi aldım. Şemsi Hoca ve Özgür Hoca'nın anlatımları çak iyi. Hem eğitim verip hem de piyasada iş yapan insanlar olmaları bizler için iyi bir şans. Elit bir ortamda eğitim almak istiyorsanız bende Mek Akademi'yi seçmelisiniz.


KÜRŞAT YAVUZ - İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİSİ


Yaklaşık 3 ay boyunca Mek Akademi'de eğitim gördüm. Eğitim sürecsince gerek samimi ortam gerekse kaliteli eğitimden oldukça memnun kaldım. Eğitim sonunda aldığım sertifika ile özel kurumlarda rahatlıkla iş imkanı bulabildim. Bu nedenle Mek Akademi'ye teşekkürlerimi sunuyorum :)


YUSUF ÖZDİKER – MİMAR

Bulunduğum MEK Akademi’de 3 aylık bir süreçte 3D Max eğitimi alıp, mimarlık mesleğime büyük bir katkı sağladım. Gerek eğitim gerek akademik kadro olarak ilgi ve alakalarına tekrardan teşekkür ediyor, memnuniyetimi iletiyorum.


KEZBAN KARADENİZ US – EV HANIMI

Mek Akademi’de Corel Draw ve Photoshop öğrendim. Derslerden keyif aldım. Ders öğretmenleri engin bilgilerinden sakınmadılar, en detaylı bilgileriyle derslerimizi tamamladık. MEK Akademi ailesine teşekkür ederim.


ESRA KARAKAŞ – MİMAR

Şemsi Hoca’dan Diyarbakır Mimarlar Odası’nda 3Ds Max kursu aldım. Aldığım kurstan memnum kaldım.


DAVUT ERNEZ – GRAFİKER/3D MODELLEMECİSİ

Şemsi hoca iyi bir eğitmen olmakla beraber iyi bir arkadaş da oldu.Aynı zamanda beraber geçirdiğimiz kurs süresince kendisinden bize aktarmış olduğu bilgiler sayesinde şu anda ikinci bir mesleğim var. :) Kendini tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Allah ondan razı olsun, Allah yolunu bahtını açık etsin.


SERAP ÖZDİKER - İÇ MİMAR

3D Studio Max kursu aldım. Zor bir program. Tecrübeli ve güzel anlatım şekli ile çok kolay, eğlenceli bir hale dönüştü.

EMRE SAK - ÖGRENCİ

Autocad ve 3D max eğitimi aldım. İleri seviye bilgiler ile sektörde birçok firmaya başvuru yaparak iş hayatına başlayacağım.

VOLKAN BASTACIOĞLU - TEKNİKER

Mek Akademi açılmadan önce Şemsi Hocadan Autocad eğitimi aldım. Bu eğitim kurumunun açılması Mersin için büyük bir adımdır.

RONAY SUCİ - MİMARLIK ÖGRENCİSİ

Toros Üniversitesinde mimarlık okuyorum. Okulda görmediğim konuları burada hızlı ve akıcı şekilde görüp öğrendim.

 SERDAR ÇİMEN - MAKİNA MÜHENDİSİ
Hocam ben size nedesem az,bunları benim adıma iletirsiniz Hocam o zaman;Mek akademi ailesinden Autocad ve solid kursu aldım,çok iyi bir eğitim verdiler,geri bildirimler çok iyiydi,özellikle işin ustası, iyi bir eğitimci olan erhan hocama ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür eder başarıların devamını dilerim,Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim...

 BİLAL SÜZER - İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ
Çok değerli zat-ı muhterem Erhan Şimşek hocamla ilgili eğitime söyleyecek kelime yoktur zaten. Eğitimi hakkında ne söylesem değerini karşılamaz. Vermiş olduğu kitapçığa çalışıp uygulamaları birebir yapanlar zaten böyle bir eğitimi başka hiçbir yerde alamayacagını anlar. Bana bir eğitimciden çok daha fazlasını verdi. Benim 5 tane öz abim var. Erhan hocam da 6.sı diyebilirim. Değerli Mek akademi çalışanlarının hepsinin üzerimde ayrı ayrı emeği vardır bu noktaya gelmemde. Özellikle Erhan hocama, Şemsi hocama ve Cesur hocama bana kattıklarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Evimdeki rahatlığı bana hissettirdikleri için Mek Akademi çalışanlarına da teşekkürü bir borç bilirim. Ben burada Autocad ve 3dsmax programlarına dahil oldum. Bunlar çok zahmetli ve emek isteyen programlar gibi duruyordu. But calm down. Erhan, Şemsi and Cesur here.

 YAREN DENİZ - MİMARLIK ÖĞRENCİSİ
Mek akademiye ilk mimari programımı öğrenmek icin geldim ilk baslangıcım değerli erhan hocamla oldu keyifli ders saatleriyle Autocad programını kısa sürede öğrendim. Erhan hocamın emeği cok büyük her derse geldiğimde bizi düşünerek önceki dersin de kısa süreli tekrarını yapıp hem eskiyi hatırlamamıza hemde yeni öğrenecegimiz komutları iyi anlamamıza yardımcı oldu bu konuda erhan hocama teşekkür ederim cok keyifli bir öğrenme süreciydi. Mek akademiyede ilgi ve  samimiyetinden ötürü teşekkürler.

 ORHAN KAYA - AKYÜZLER ALÜMİNYUM PERSONELİ
iyki mek akademi kursunu secmisim hayatimda cok buyuk deyisikler oldu is hayatimda basarili oldum basarimi erhan hocama borcluyum iyi bir ogretici mek akademiyi secdigim icin cok sansliyim iyki varsiniz erhan hocam saygilar

 MERVE DAŞ - YAPI DENETİM UZMANI
iyki mek akademi kursunu secmisim hayatimda cok buyuk deyisikler oldu is hayatimda basarili oldum basarimi erhan hocama borcluyum iyi bir ogretici mek akademiyi secdigim icin cok sansliyim iyki varsiniz erhan hocam saygilar. Değerli hocam Erhan Şimşek ve şemsi hocalarimizin bizlere kattığı kaliteli eğitim ve eğlenceli vakitler sayesinde Bir bütün olarak eğitim vermektedir mek akademiye sonsuz teşekkürler

 NİHAL BAYINDIR
Autocad program Kursu için görüşmeye daha ilk gittiğimde karşılaştığım sıcak karşılamayla doğru eğitimi alacağım yer burası diyip kayıt olmaya karar verdim.Erhan hocam ise bugüne kadar gördüğüm en mükemmel hocaydı;başlarda Korkmama rağmen autocadin kolay ve ne kadar eğlenceli olduğunu bana kendine özel anlatımıyla kolay bir kursa çevirdi.Her daim saat farketmeden bilgilerini aktarmasıyla profesyonel bit öğreticiydi.Programın yararı ve bütün bilgileri bana eksiksiz ve eğlenceli bir şekilde öğrettiği için Erhan hocama ve evindeyim hissini bana oluşturan Mek Akademi ailesine çok teşekkür ederim.Kursum bitmiş olabilir ama benim orda hala bir ailem var bunu bilmek güzel

  KAAN ASLAN - MAKİNA MÜHENDİSİ
Günümüzde aile veya arkadaş ortamını hissetiremeyen birçok eğitim kurumu bulunmakta fakat Mek Akademi bu durumu tamamiyle geride bırakıp öğrencilerle ikili ilişkilerini güzel bir şekilde kuruyor. Aile ortamında geçen derslerin ve ders sonrası sohbetlere halen hasret duymaktayım.

  EZGİ ÖZTÜRK - İNŞAAT TEKNİKERİ
Merhaba hocam egitimim bittikten sonra yaptigim cizimlerde herhangi bir aksaklık olmadan cizebiliyorum. Düşündüğünüz ve sordugunuz icin cok tesekkur ederim. Egitimim sizin sayenizde basari ile sonuclandi. Egitim kaliteniz ve ogrencilerinize yaklaşımınız, sabrınız icin tesekkur ediyorum

  ALİ DİLEK - MAKİNA TEKNİKERİ
Ne sizde ne de diğer hocalarda bi sıkıntı görmedim Cesur hoca olsun Şems'i hoca olsun Allah razı olsun çok yardımcı oldular maddi manevi tabi sizin yeriniz ayrı derslerde anlattıklarınızdan herhangi bir sıkıntı yok herşey gayet güzeldi bazen tek tük oluyor onlarıda size sorarak hallediyorum

  DAMLA KANDAK - TOROS ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİSİ
Merhaba Erhan hocam. Mek akademi gerçekten çok iyi.Erhan hocam sizin Autocad dersini işleyişinizde gayet profesyonel ve anlaşır. Size ve Mek akademiye teşekkür ediyorum.

SÜLEYMAN ŞAHİN
Genelde yurt dışında çalışıyorum. Aldığım eğitimin kalitesi yurt dışına çıkınca anladımki mek akademi internationel eğitim veriyor.

PIRIL GÜRIŞIK
EZGİ GÖKTAÇ
MEHMET KUBİLAY KAYHAN
ALİ MEMİŞ
MİRAÇ TOPAL
ONUR AĞTÜRK
GÖNÜL TOPÇU
ŞEHNAZ KELEBEK
TUĞBA ALTUNBAŞ
ECEHAN YAVUZEL
HAMZA ÖZTÜRKERİ
ALPASLAN ŞİFAN
ECEM ERDAL
CANSU KABAGÖZ
FURKAN ÖZTÜRK
ÖYKÜM ŞENER
SELÇUK DEĞİRMENCİ
MERİÇ SARIIŞIK
GİZEM ÜNAL
HASAN ALİ GÜL
YUSUF TEKİNTURHAN
UFKUM YÜKSEK
YAĞMUR KİSEL
MEHMET BARIŞ GÖZEN
ARİF ÖZKAN
 GİZEM BEDİROĞLU
 YAĞMUR ŞAYAN
 ALİ BİRCAN ILIKSOY
 BAYRAM EMRE
 DERYA BEŞTAŞ
 ELİF UĞURLU
 OSMAN KUTAY
 İNCİ ÖZKAZANÇ
 SİNAN TOKSÖZ
 MUHAMMET ÖNER
 HAKAN TAN
 İBRAHİM CAN ÖKTEN
 HALİL ÖZTOPRAK
 CELAL HİKMET DİLEK
 KADER ZENGER
 DENİZ TÜRKOĞLU
 DENİZ ÖZKAN
 ALİ SARIIŞIK
 YASEMİN YÜKSEL
FATMA TOKSOY
 OĞUZ KILINÇ
 HALİL İBRAHİM KUŞKIRAN
 İNCİ SELVİ
 ÖMER ÖNDER ÖNER
 İBRAHİM KAŞ
 ALİ ÖZKAN
 AYŞE BAYAR
 EMİN LEYLAK
 ÖZLEM KILINÇ
 BUKET OĞUZ
 HÜSEYİN TUZSUZLAR
 ÖZCAN YILMAZ
 ARİF KAMIŞ
 SERKAN KÖRÜKÇÜ
 ÇAĞDAŞ ÇAĞMAN
 ARZU HALLAÇ
 OĞUZ GÜL
 SABİHA ERTEN ÖZCAN
 BİLAL BEKÇİ
 DUYGU TÜRK
 İBRAHİM HALİL HATİPOĞLU
 ESİN TÜMER
 ERHAN HAKKIBUDAKOĞLU
 BÜŞRA ÇELİK
 QERENFİL ALLAHVERDIYEVA
 İLHAN SEVEN
 ÇAĞDAŞ GÜZEL
 AYŞEGÜL SARIBAŞTANOĞLU
 CANSU KOCAOĞLU
 TEKİNALP ARSLAN
 HALİME BEYAZIT
 GÜLNUR ALOĞLU
 TUTKU YÜREKLİ
 GİZEM DERİNKÖK
 SAİM IŞIK
 EYLEM EMRE KELLECİ
 SELDA KAÇAN
 FERZAN BUKARLI
 ŞEYMA ERGÜN
 RIFAT ŞEN
 HASAN ŞENCAN
 TUĞBA DİNÇ
 MERVE BÜYÜKKOZ
 ERDAL CANCAN
 KÜBRA KÜN
 VEDAT TEKİN
 AYŞE ALAGÖZ
 FATİH ÖZMEN
 MEHMET AKINAY
 DOĞUKAN AYDOĞAN
 GÖKHAN ÇAĞLAR 
 EYÜP C. ASLAN
 MERT MEHMET GÜZEL
 MELİHA AKSU
 TAYBET ADIYAMAN
 SEVDA TOPRAK
 YAĞMUR YILMAZ
 ŞIRVAN DAŞ
 MUHSİNE SEZER ÇİÇEK
 YAĞMUR ERMİN
 HİLAYDA KAYA
 DURMUŞ YILMAZ
 AZİZ BİLTEKİN
 ALİ SÜREN
 HAŞİM KAMİL MERCAN
 ÖZLEM TAŞ
 MERT HİSLİSOY
 PINAR AŞKIN
 SU EYİDOĞAN
 ŞİRİNNAZ SAĞLAM
 DAMLA ALTAN
 RODA DOĞRU
 MEHMET NESİM BARAN
 TURGUT ERTEKİN
 MAHMUT TARIK TIRTAR
 ÜNAL ŞAHİN
 NEJLA KURT
 NAGİHAN ŞAHİN
 BÜLENT ÇAYLAN
 SEZEN AKTUĞ
 HÜSEYİN DERE
 REMZİ BOZDAĞ
 MEHMET KAYA ATA
 DİLBER DOĞAN
 ŞÜKRAN ELÇEOĞLU
 ESMA YÜCEDAĞ
 DİYADDİN YILDIRIM
 MURAT GÖNENÇ
 HAKAN DOLOĞLU
 SEMİR GÜNDOĞAN
 İKRAM CABBAROV
 IŞIK GÖNEN
 MAHSUN DOĞALA
 FİLİZ BAŞPEHLİVAN
 RAHİB RZAYEV
 GÖKTUĞ DEMİR
 ŞEHRİBAN GEMİCİ
 MURAT ŞEB
 EMRE KORKMAZ
 OKAN ALMIŞ
 GÖKHAN YILDIRIM
 TOLGA YILMAZ
 EMİN AKSOY
 ÖMER TÜRKMEN
 MUSTAFA GÖKHAN KOÇ
 SÜLEYMAN KAFCI
 RIDVAN KABA
 RANA KAPLAN
 MERVE ÇETİNTAŞ
 HAYRİYE CİNDİOĞLU
 DUYGU KARATÜFENKCİ
  BURCU AKÇAY ZEYDANOĞLU
 HASRET YILDIZ
 MELEKŞAH ÖMEROĞLU TEKDEMİR
 MEHVEŞ YILMAZ